שירות לקוחות והזמנות
04-6726701
(0)
דף הבית >> סלונים
 

סלונים


בעיצוב בית חדש, או שיפוץ בית קיים, הדבר המרכזי בו עוסקים פעמים רבות הוא סלונים ופינות אוכל, כאשר אלו האזורים המרכזיים המשותפים בבית ולרוב הכי חשובים לבעלי הבית.

סלונים הם עולם בפני עצמו, ויש חנויות רבות אשר מוכרות סלונים בלבד. צריך ראשית להחליט האם איזה סוג של סלון מחפשים, בהתאם לחלל הבית, לגודלו ולצורת חלל הסלון. לעתים חלל הסלון מגביל בבחירת סוג הסלון, אם הוא קטן במיוחד או בצורה מגבילה (מאורך וצר למשל). יש לבחור ספות בהתאם לשיקולים אלו, בכדי שלא תתקלו בבעיה בסידור הספות בחלל. בהנחה שאין לכם חלל סלון מגביל, תוכלו לבחור לרכוש כמה ספות נפרדות, למשל ספה משולשת, ספה זוגית וכורסא, או ספה אחת ארוכה, היידועה בכינוי ספת ר' מאחר והיא יוצרת את הצורה ר'. הרבה אנשים מוסיפים הדום, אשר מאריך את הספה ומאפשר עוד מקום ישיבה. בנוסף, יש אופציות רבות לשולחנות קפה אשר מוסיפים רבות לעיצוב הסלון, וגם אותם ראוי לבחור לפי גודל חלל הסלון.

פינות אוכל גם הן עולם עשיר, וניתן לבחור מתוך דגמים רבים וצורות של שולחנות וכיסאות המתאימים במיוחד לפינות אוכל. יש הבוחרים להתאים את סגנון פינת האוכל לסגנון הסלון אשר בחרו ממבחר סלונים. פינות אוכל מגיעות בגדלים שונים, ורצוי לבחור גודל אשר מתאים לכמות האנשים אשר אתם בדרך כלל מארחים. כמו כן, יש מבחר רחב של חומרים לפינות אוכל – מעץ ועד מתכת.

אנחנו בטופ רהיט נעזור לכם לבחור פינות אוכל וסלון ממבחר סלונים, פנו אלינו עוד היום.