שירות לקוחות והזמנות
04-6726701
(0)
דף הבית >> מיטות זוגיות
 

מיטה וחצי


מיטה וחצי היא פיתרון מצוין לסיטואציות מסוימות – שלב מעבר של נער או נערה ממיטת יחיד למיטה זוגית או חדר שינה קטן אשר אין בו מקום למיטה זוגית. לרוב מיטה וחצי היא מותאמת לבני נוער, והרבה פעמים היא מיטה מתכווננת, כלומר ניתן לכוונן את ראש המיטה, להוריד לשכיבה ולהעלות למצב ישיבה, כך שיהיה ניתן לצפות בטלויזיה או לקרוא ספר בנוחות, מה שבני נוער רבים נוטים לעשות במיטה. מיטה וחצי מותאמת לבני נוער מבחינה אורתופדית בדרגת הקושי, ושומרת על בריאות הגב שלהם. חשוב לבחור בבד ריפוד למיטה וחצי נעים ורך, ודוחה כתמים. יש דגמים רבים של מיטה וחצי בצבעים שונים, כך שהמבחר רב – אולי לא כמו מיטה זוגית, אבל בהחלט יש מספיק אופציות. 
 
מיטות זוגיות מיועדות יותר לגילאים מבוגרים יותר, בדרך לאחר מיטה וחצי נוהגים לרכוש מיטה זוגית. מיטה זוגית היא רכישה משמעותית יותר, מאחר ומיטה וחצי היא לשנים ספורות בלבד ומיטה זוגית היא מיטה אשר קונים במטרה להישאר עם אותה מיטה למעלה מעשר שנים. מיטה זוגית ניתן למצוא במבחר מאוד רחב של דגמים, ובעוד מיטה וחצי היא בדרך כלל מורכבת כמו ספה (בסיס ומזרון יחד), מיטה זוגית בדרך כלל מורכבת ממזרון נפרד ובסיס נפרד. לכן הבחירה היא כפולה, גם רכישת מזרון וגם רכישת בסיס.

בטופ רהיט תוכלו למצוא דגמים רבים של מיטות זוגיות ומיטה וחצי, ותוכלו לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר בעזרתו של הצוות המסור שלנו.