שירות לקוחות והזמנות
04-6726701
(0)
דף הבית >> מזרונים
 

מזרונים


הבחירה במזרון חדש היא בחירה לא פשוטה, ובטח שאין לעשותה בפזיזות. מזרון הוא רהיט אשר יעודו לספק לכם שנים רבות של שינה טובה ואיכותית, ולכן עליכם להשקיע זמן ומחשבה בבחירת המזרון הנכון בשבילכם. לא תמיד מה שאנחנו חושבים שטוב לנו ורגילים אליו, הוא באמת מה שבריא עבור גופנו. אנשים רבים ישנים במשך שנים על מזרונים שאינם מתאימים לצרכים שלהם, אך הם רגילים אליהם ולכן לא מבינים כמה חייהם יכולים להשתדרג בהחלפת מזרון.

כשמגיעים לחנות לרכוש מזרון חדש, חשוב מאוד לבחון היטב את מבחר המזרונים ולבקש כמובן את הכוונתו של המוכר בעל הניסיון. נסו מגוון של מזרונים בדרגות קושי שונות, מרך ועד קשה, בכדי לבדוק האם אולי מה שאתם רגילים אליו הוא לא מה שהכי נוח לכם. כמו כן, בחרו את הגודל הרלוונטי עבורכם מבין גדלים שונים של מזרונים -  מזרון יחיד, מזרון זוגי סטנדרטי או מזרון זוגי ענק. עלות המזרון היא משתנה נוסף שיש לקחת בחשבון, כאשר עלות המזרון יכולה להגיע גם לכמה אלפי שקלים. שימו לב לא להתפתות לרכוש מזרון זול מדי, שכן אולי האיכות שלו אינה טובה ותמצאו את עצמכם קונים במהרה מזרון חדש.

יש כיום מותגים רבים אשר מייצרים מזרונים איכותיים, ביניהם מזרוני אוריאל, מזרוני פולירון, מזרוני קומפורט ליוינג, מזרוני קינג דיויד, מזרוני קיסריה, מזרוני גרין סליפ, מזרוני פרדייז, מזרוני תרפדיק, מזרוני אולימפיה ועוד. לכל מותג מזרונים יש את הטכנולוגיות שלו והחומרים שלו, ומכאן שההבדלים הם לעתים משמעותיים ביותר. פנו אל הצוות המיומן של טופ רהיט להמלצה על מזרון המתאים לכם.