שירות לקוחות והזמנות
04-6726701
(0)
דף הבית >> חדרי ילדים
 
הילדים של היום מבלים זמן רב בישיבה מול הטלוויזיה או מסך המחשב ואינם פעילים מספיק מבחינה גופנית, ועל כן נמצאים בסיכון להתפתחות של כאבי גב וצוואר ואף בעיות יציבה. כשמעצבים ומרהטים חדר ילדים חשוב לבדוק שכיסא ושולחן הכתיבה מותאמים לילד ולממדיו: הכיסא צריך לספק תמיכה לכל אורך עמד השדרה, במיוחד במותן. גובה הכיסא צריך לאפשר ישיבה כשכפות הרגליים מגיעות לרצפה וכפות הרגליים מונחות עליה, וזוויות הברכיים והקרסוליים בזווית של 90-100 מעלות. גם השולחן צריך להיות מותאם לגובה הילד:

שולחן כתיבה נמוך מדי יגרום לילד לכופף את גבו ושולחן גבוה מדי יגרום לו לאמץ את חגורת הכתפיים. בנוסף, מומלץ לשלב פריטי ריהוט ועיצוב שיעודדו את הילד לשנות את מנח גופו כמו למשל - שולחן לציור בעמידה או לוח מחיק על הקיר.

כיום יש סגנונות רבים לריהוט חדרי ילדים, אשר כולל לרוב מיטה, שולחן כתיבה, כיסא וארון בגדים. ניתן לבחור ריהוט חדרי ילדים זהה, ושכל הפריטים יהיו עם אותו העיצוב בדיוק ומאותו החומר, כך שלחדר יהיה מראה אחיד. ניתן גם לבחור כל פריט בנפרד, וליצור עיצוב מגניב ומיוחד. חשוב כמובן שילדכם יאהב את הסגנון של החדר, ויאהב לשהות בו, כי הרי בסופו של דבר בשבילו הוא מיועד.
פנו אלינו בטופ רהיט ונעזור לכם, יחד עם ילדכם, לבחור ריהוט שתאהבו מתוך מבחר חדרי ילדים.